Image
Profesyonel
Çözüm Ortağınız
Cevizli Mahallesi Zuhal Cad. Ritim İstanbul A2 Blok No:51 Maltepe/İSTANBUL

Telefon : +90 216 504 87 88

E-Posta : info@inovasyondizayn.com
Bizi Takipte Kalın!

+90 216 504 87 88 | info@inovasyondizayn.com

Image

KURUMSAL Sizlere, her zaman üçüncü bir şahıstan daha yakınız…

Kurulduğu günden itibaren ‘’Fuar Standı Tasarımı ve Kurulumu’’ alanında, uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında birçok firmaya fuar standı konusunda destek veren firmamız ulusal ve uluslararası markalarla Türkiye shoplarının yapımını gerçekleştirmiştir.

‘’ İnovasyon dizayn, profesyonel olarak fuar stant tasarımı, üretimi ve kurulumu hizmeti vermektedir. Her müşterimizin kurumsal kimliğine uygun konseptte özel olarak tasarladığımız fuar stantlarını 25 kişilik profesyonel ekip ile 2.000 m² lik kapalı alanda büyük bir itina ile üretmekteyiz.
Üretim tesisimiz İstanbul Kemerburgaz bölgesinde yer almakta olup 1994 senesinden beri faaliyet göstermektedir.
Firmamız kurulduğu günden bu yana yurt içi – yurt dışında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası alanda marka olmuş yüzlerce firmaya tasarım, üretim ve kurulum hizmeti vermeye devam etmektedir.’’

Image
0
İhtisas Fuarı
0
Genel Fuar
0
Ulusal Fuar
0
Uluslararası Fuar

Vizyonumuz

Sunduğumuz kaliteli hizmet, uygun ve istikrarlı fiyat politikası ile her zaman tercih edilen firma olmak. Hizmette sınır yoktur anlayışı ile değerlerimizi geliştirerek stant tasarımı, üretimi ve kurulumu alanında en çok tercih edilen firma olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

İlkemiz ‘’Çözüm var, Sorun yok’’.
Sizlere, her zaman üçüncü bir şahıstan daha yakınız…
Image
Image

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak.

Samimiyetimizi, anlayışımızı ve sadakatımızı çözüm odaklı çalışmalarımızla destekleyerek müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.